Sosyal Medya Takip,Web Sitesi Uygulamaları


Web tasarımında en önemli unsurlar olan özgün tasarım ve kolay kullanıma sahip yönetim panelimiz ile web sitenizin yönetimini kendi ellerinize alın.

MNA Medya olarak sitenizi tasarlarken teknik kadromuzun yanı sıra, metin editörümüz ve internet kullanımında uzman sosyologlarımız ile sitenizi analiz ediyor ve tasarlıyoruz. Böylece müşterileriniz sitenize girdiklerinde karışık menüler ve başlıklar içerisinde kaybolmak yerine hızlı ve kolayca istediklerine ulaşabiliyorlar.
 
Web Siteniz Nasıl Olsun?

Hayalinizdeki web sayfasını düşünün, biz yapalım! Sitenizi tasarlarken hazır şablon kullanmıyoruz. Yani istediğiniz web sitesini yapabiliyoruz. Ayrıca web sitenizin aynısını yalnızca Antalya'da değil Türkiye'de hatta dünyanın hiç bir yerinde bulamazsınız.

Web Sitenizi Kendiniz Yönetmek İstemez misiniz?

Facebook kullanmayı biliyorsanız Web Sitenizin Yönetim Panelini kullanmak çocuk oyuncağı! Şu an yüzlerce müşterimiz bize ihtiyaç duymadan sitelerini kendileri yönetiyorlar.

Site Bittikten Sonra Ne Olacak?

Bir çok web tasarım firmaları bir çok alanı yönetilemez yapar ve her güncelleme için sizden ek ücret isterler. Biz, güncellenmesini istediğiniz içeriği bize gönderdiğinizde 24 saat içerisinde sitenizi güncelliyor ve ek ücret almıyoruz!